Top: srpenV sprnu jsem lokálně na pleť používala nejčastěji gel s názvem Contratubex. Sehnat se dá v lékárnách asi za necelé tři stovky a obsahuje výtažek z cibule, po které také lehce zapáchá. Úkolem tohoto produktu je léčit jizvičky. Právě v létě se mi vždy z pupínků dělají okamžitě malé jizvy a hyperpigmentaci doléčuji ještě dlouho po konci horkých dnů. Gel je příjemný, občas na pleti lehce svědí, což je ale v příbalovém letáku uvedeno jako normální jev. Jizvy nemizí po třech použitích, ale po nějakém týdnu je vidět zlepšení a jsem s tímto gelem moc spokojená. Podle mě by si ale neporadil s klasickými jizvami, které mám například po řezných ranách, nebo operaci.


Nioxin Night Density Rescue je intenzivní péče proti vypadávání vlasů. Jedná se o vodičku, jenž každý večer aplikuji ke kořínkům vlasů. Má naprosto parádní aplikátor v podobě pipetky, kterou se produkt výborně roznáší po celé hlavě. Navíc máte přehled o dávkování. Voda hezky voní, vlasy příliš nezmašťuje. Obsahuje minoxydin, což je látka, která je známá pozitivními účinky na padání vlasů a mně vždy pomáhá. Problém je v tom, že tato molekula účinkuje jen pokud ji používám, jakmile přestanu, problém je zase zpět a ocitám se tak v začarovaném kruhu. Produkt tedy mohu doporučit, třeba někomu pomůže jednorázově, ale u mě je to o tom, že bych musela kupovat jednu lahvičku za druhou. Sérum mám z eshopu elixi.cz, kde se dá sehnat prakticky kompletní sortiment značky Nioxin.


Třešňový balzám na rty Balmi má opravdu originální a především praktické balení. Díky kuželovitému tvaru jej jedním tahem nanesete na horní i dolní rty. Naprosto nádherně voní po třešních a hydratuje báječně. Na rtech pocit výživy drží delší dobu. Navíc má ochranný faktor SPF 15. Obsahuje vitamín E, bambucké máslo a jojobový olej, ale balzám jinak není zcela přírodní. Momentálně si rty nemažu žádným jiným balzámem a nento kousek je u mě rozhodně oblíbený. Stojí něco přes sto korun a sehnat se dá na krasa.cz a to tady.


Nejoblíbenější rtěnkou v sprnu byla má nejnovější kráska od MAC. D For Danger je studená velmi výrazná červená, která má ale výrazný bobulovitě růžový nádech. Já mám tato odstíny moc ráda a určitě se těšte na důkladnější nafocení a zhodnocení v samostatné recenzi.


O Arnikovém masážním oleji Weleda jsem se zmiňovala již v samostatné recenzi tady. Tenhle olejíček je vhodný po sportu, nebo při namožení svalů a kloubů. Na bloklá záda, nebo skříplý nerv trpím často a zrovna koncem srpna mě to zase potrápilo. Snažím se každý večer tedy někoho požádat, aby mi tímto olejíčkem postiženou oblast namasíroval a hned cítím úlevu. Samozřejmě neznamená to, že mi okamžitě pomůže od bolesti, ale rozhodně ji trochu tlumí a možná se i dříve vracím do stavu schopnosti se pohybovat normálně a ne jako postřelená husa.

Když jsem u té Weledy a zrovna produktu z jejich sportovní řady, musím zmínit, abyste nezapomněli na jejich instagramovou soutěž! Principem je vkládání fotek, nebo videí s tématikou sport, či aktivní životní styl s hashtagem #mujduvod a nezapomenout dodat, proč tedy rádi sportujete, nebo žijete zdravě. Soutěž probíhá až do 30. 10. a je rozdělena do 14 soutěžních kol, každé kolo trvá týden a v každém týdnu má možnost vyhrát pět výherců, jenž získají balíčky od značky Weleda. Hlavními cenami v soutěži dále jsou: wellness pobyt pro dvě osoby, zásoba Arnikových sprchových gelů na rok, zásoba Arnikových sprchových gelů na půl roku. Šance je vysoká a vím, že spousta z Vás vkládá fotky se sportovní tématikou, tak zkuste připojit hashtag #mujduvod a třeba se na Vás usměje štěstí!

Nezapomeňte mi napsat jaké kousky byly v sprnu nejoblíbenější u Vás!