GIVEAWAY: theBalm Mary-Lou ManizerKdo mě sledujete na instagramu, určitě jste v instastories postřehli, že mi nedávno dorazil poměrně obsáhlý balíček produktů exkluzivních značek nabízených parfumerií Douglas. V oné tyrkysové krabici jsem obdržela i několik produktů americké značky theBalm, jejíž sortiment teď bude k dostání i v některých vybraných prodejnách Douglas! Jelikož mezi produkty byl i slavný rozjasňovač Mary-Lou Manizer, jenž už nějaký rok vlastním a recenzi jsem o něm kdysi napsala tady, rozhodla jsem se, že tento kousek jedné z Vás mileráda daruji a věřím, že z něj nebudete zklamané!


Snad se na mě nebudete zlobit, když zmíním, že podmínkou soutěže je, abyste byli mým stálým čtenářem přes systém GFC. Dále bych si přála, abyste mi odpověděli na soutěžní otázku a zanechali tak pod tímto článkem komentář s odpovědí a svým emailem, na který Vás po skončení soutěže budu kontaktovat. Ti, kteří mě sledují na instagramu mi mohou zanechat druhý komentář se svou insta přezdívkou a zvýšit tak svou šanci na výhru.


Mrkněte na eshop Douglas a napiště mi, který produkt ze sortimentu theBalm se Vám obalem líbí nejvíce a proč? A jestli se Vám žádný nelíbí, protože i to se klidně může stát, tak mi napiště, který produkt nehledě na obal byste rádi vlastnili a proč. Klidně připište i Vaše zkušenosti se značkou, pokud již nějaké máte. Budu moc ráda! Soutěž ukončím 1. 10. 2016 a vítěze vybere random. Následně jej zde zveřejním a budu jej kontaktovat emailem.

Hodně štěstí!

Soutěž byla ukončena. Random vylosoval číslo 49. Výherkyní se stává Lucie Bojanová. Gratuluji!