Weleda: Tónující balzámy na rty & soutěžZnačka přírodní kosmetiky Weleda představila novinku v podobě tónujícího balzámu na rty a to rovnou ve třech barevných variantách. Ke mně se dostaly všechny tři odstíny: nude, rose a berry red. Balzámky slibují účinnou ochranu rtů, péči a jemný lesk s lehkým nádechem barvy. Produkty obsahují jojobový olej a bambucké máslo, ale třeba i vosk ze semen slunečnic, takže rty má čím bezvadně vyživit. Celkově je složení podle mě povedené, nějak nemám, co bych mu vytkla. Jsou vhodné pro vegany a především nejsou testovány na zvířatech!


Balzám má barvu ve všech třech variantách jemnou, nezakryje tak přirozený pigment rtů, naopak jej krásně zvýrazní a potrhne. Nejoblíbenějším balzámem se stala varianta berry red, která na mých rtech vypadá opravdu jako "moje rty, ale lepší" a tak jej nosím na rtech nejraději v práci, kam se nemaluji nějak výrazně, zároveň chci ale vypadat k světu. Všechny tři barevné kousky jsou podle mě vlastnostmi stejné. Rty nevysušují, ale také nijak extrémně nevyživují. Tím myslím, že s rozpraskanými rty už nic nenadělají, ale normální, nebo lehce suché rty umí dát do pořádku a hezky se o ně postarat. Barva ze rtů nesjíždí, nemám ji až na bradě, jak tomu někdy u takových barvených balzámů mám. Avšak taktéž nejsou rty zabarvené několik hodin, chce to balzám rozhodně často reaplikovat. Kdybych to měla srhnout, jedná se o fajn přírodní balzámy na rty, které dají rtům šťávu a lesk. Rty po jejich použití vypadají opravdu krásně a cítí se komfortně. Produkt navíc příjemně voní. Aplikátor je jednoduchý, ale není nijak problematický a nemám s ním problém. Za sebe tedy mohu všechny tři kousky doporučit!


Na závěr Vás chci informovat o soutěži spojené s těmito produkty. Mrkněte na Mojekrasa.weleda.cz, kde stačí jen odpovědět na soutěžní otázku a doufat, že budete 33. v pořadí! Pak máte balíček těchto tří balzámků v kapse, nebo třeba v kabelce, zkrátka budou všechny tři Vaše! Přeji hodně štěstí!


Používáte tónující balzámy na rty?