GIVEAWAY: Mochyně peruánskáJiž delší dobu spolupracuji s e-shopem Elixi.cz. Jedná se o internetový obchod, jenž nabízí poměrně velmi zajímavou nabídku zboží od raw, veganských i sportovních potravin a doplňků stravy až po kosmetiku značek jako jsou Tigi, Nioxin, EOS, Marilou Bio a mnoho dalšího. Když jsem měla vybrat něco do soutěže pro Vás, zavítala jsem spíše do jejich koutku se stravou. Myslím, že něco dobrého a hlavně dravého na zub se musí hodit snad naprosto všem. Nabízím Vám tedy dvě stě gramů BIO RAW Mochyně peruánské, neboli goldenberry od Allnature, která na stránkách Elixi tady stojí 359 Kč. Podle mě se jedná o potravinu, kterou málokdo zná a ne každý ji ochutnal stejně jako já.

Jestli mochyni tedy neznáte, tak je to zelenožlutá až žlutooranžová plodina o velikosti třešně se sladkokyselou kořenitou jahodovou chutí a ananasovým aroma. Plody rostou na bylině zvané Physalis peruviana, která se pěstuje v tropech, nebo subtropech a kvete v noci. Plody jsou bohaté na spoustu energie, obsahují spoustu vitamínů, minerálů a stopových prvků. Konzumují se buď přímo, nebo se dodávají do salátů a tak dále. 


Podmínky soutěže jsou jednoduché. Napište mi do komentářů odpověď na otázku: Jaké další tři značky nabízí eshop Elixi.cz? Poradím Vám, že přímo na jejich webových stránkách na to mají speciální odkaz, kde všechny značky můžete najít. Dále nezapomeňte připsat svůj e-mail, na který Vás po skončení soutěže v případě výhry kontaktuji. Pokud mě sledujete na instagramu, můžete zvýšit své možnosti na výhru a připsat druhý komentář s Vaší instagramovou přezdívkou. Jo a abych nezapomněla, samozřejmostí je, že jste stálými odběrateli tohoto blogu přes GFC. Soutěž bude ukončena 1. 11. 2016 a vítěze vybere random.

Soutěž byla ukončena. Random vylosoval číslo 18 a vítězkou se stává Veronika Čížková. Gratuluji! :-)