Hairburst: vitamíny pro růst vlasůJak už jste se dočetly, trápí mě dlouhodobé vypadávání vlasů, kvůli kterému jsem sáhla po vlasových vitamínech značky Hairburst. Ty jsou oblíbené především v zahraničí a k nám se dostaly poměrně nedávno. Tento doplněk stravy mě zaujal především svou širokou nabídkou obsažených, přírodních látek. Příspěvky o těchto vitamínech budou dva. V tomto prvním Vám o nich něco povím, v tom druhém Vám za měsíc poreferuji o výsledcích.

Hairburst slibuje: růst delších a pevnějších vlasů, zvýšení pevnosti a pružnosti vlasů, zabránění lámání vlasů a výživu vlasů zevnitř.


Hairburst obsahuje látky pro růst vlasů jako je:  Biotin, který hraje důležitou roli ve zvyšování úrovně keratinu v těle. MSM (metylsulfonylmetan), což je základna síry, která je stavebním prvkem pro vlasy a také udržuje fázi růstu vlasů. Kolagen je druh proteinu, který bojuje se suchými a křehkými vlasy. BCCA poskytují energii a jsou takovým palivem pro vlasové buňky, ale i svaly. Silica pomáhá s řídnutím vlasů, obnovuje vitalitu vlasů. Selen zabraňuje tvorbě lupů a vysušování pokožky, také podporuje hustotu vlasů. Zinek napomáhá silným vlasových folikulům. Kyselina hyaluronová vlasy vyživuje a to do hloubky pokožky hlavy. Vápník pomáhá s vypadáváním vlasů, potřebuje ke svému vstřebávání vitamín D, který Hairburst také obsahuje. Kyselina listová je důležitá pro zachování barvy vlasů a taktéž napomáhá růstu. Vitamíny řady B jsou známé svou podporou růstu vlasů. Vitamín A zastavuje vysoušení pokožky a vlasů, za závěr vitamín C, díky jehož nedostatku mohou vlasy také vypadávat.


Jedná se tedy o vitamíny a další přírodní látky, které do jídelníčku dodávají všechny důležité vitamíny a živiny, které tělo potřebuje pro růst silnějších a delších vlasů.  Jinak ještě musím dodat, že kvůli obsaženému biotinu a MSM je důležité dodržovat pitný režim.

Teď tedy budu po dobu 30 dnů užívat ráno po jídle dvě tobolky a uvidíme za měsíc. Jak určitě víte, nejde mi o urychlení růstu vlasů, ale především o snížení vypadávání a naopak zahuštění vlasů.

Doplněk stravy Hairburst je k zakoupení zde a vy mi prosím napište, co si o doplňcích stravy, jako je tento, myslíte?

5 komentářů:

 1. Ráda bych Hairburst také vyzkoušela, ale zatím mě odrazuje cena :/ Ale přeju ti, ať vidíš výsledky!

  Simply Janet

  OdpovědětVymazat
 2. Já používám Biosil, je to na podobné bázi :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já teda Biosil používala dlouhodobě už od základní školy a i právě přes jeho účinky mi vlasopád před těmi lety začal. Pokud si pamatuji tak obsahuje jen biotin, kyselinu pantothenovou, zinek a oxid křemičitý a to mi asi nějak nestačí. :-)

   Vymazat
 3. Já právě moc nevím, co si o podobných vitamínech myslet a zkušenost s tím bohužel nemám. Každopádně bych něco podobnéhi potřebovala taky, vlasy se mi hrozně lámou :/ tak jsem zvědavá, jak s nimi budeš spokojená a těším se na článek s výsledky :).

  OdpovědětVymazat
 4. Já sama podobný přípravek užívám, ale Hairburst bych chtěla vyzkoušet, tak ještě měsíc počkám a uvidím, jak budeš spokojená, abych potom nelitovala možných vyhozených peněz :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše milé komentáře :-)